Bonegraft Biyolojik Malzemeler

Bonegraft Biyolojik Malzemeler


Firma Açıklaması

BONEGRAFT BİYOLOJİK MALZEMELER SAN. ve TİC. A.Ş.

FİRMA HAKKINDA

Bonegraft, sağlık biyoteknolojisi sektöründe sentetik kemik ve kıkırdak greft ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi, imalatı ve pazarlanması üzerine odaklanan bir şirkettir. 2017 yılı Ocak ayında Ege Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde ISO-7 (Class 10.000) temiz oda şartlarında Bonegraft Ar-Ge laboratuvarı kurulmuştur.

Bonegraft’ın temel hedefi, travma, ortopedik, omurga ve çene cerrahisinde kullanıma yönelik katma değeri yüksek ileri teknolojik greftler üreterek ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Tasarımın, üretimin ve ürünün tüm safhaları belgelendirme kuruluşları, Sağlık Bakanlığı ve müşterilerimiz tarafından sürekli denetimden geçmektedir. Bonegraft, bu denetimlerin vermiş olduğu disiplinle çalışarak sağlık biyoteknolojisi sektöründe dünya çapında saygın bir firma olma hedefi yolunda emin ve kararlı adımlarla ilerlemektedir.

Bonegraft’ ın Misyonu;

Yer aldığımız her alanda ileri malzeme ve teknolojileri kullanarak, disiplinler arası çalışma ve yenilikçi yaklaşımlar ile ürünlerimizi tıbbın ve insanlığın hizmetine sunmayı görev edinmekteyiz. İnsan sağlığı için vazgeçilmez ürün ve teknolojiler geliştirmeyi, bunları en uygun parametreler ile üretmeyi ve en iyi klinik koşullarda doğrulamayı amaç edindik.

Bonegraft’ ın Vizyonu;

Yaptığı doğru odaklı ve stratejik yeniliklerle dikkat çeken, entelektüel sermayesine verdiği önemle sağlıklı büyüyen, saygın, ülkemizin ismini ve gücünü zirveye taşıyan, küresel düzeyde rekabetçi, uluslararası bir şirket olmak hedefimizdir.

MEVCUT ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz travma, ortopedi, omurga ve çene cerrahisinde kullanılır.

PROJELERİMİZ

 Biyobozunur kompozit vida ve plak üretimi

 Osteokondral greft üretimi

 Biyoaktif metalik implant yüzeylerinin geliştirilmesi

 Periodental membran üretimi

 Esnek sentetik kemik greftlerinin üretimi

Proje Adı: Sağlık biyoteknolojisi sektöründe sentetik kemik ve kıkırdak greft ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi, imalatı ve pazarlanması

Adres: Ege Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş., Ege Üniversitesi Kampüsü, Erzene Mahallesi, İnci Binası No:172/67 Ofis No:205 , 35100, Bornova / İZMİR

Web: www.bonegraft.com.tr